Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

SOY • Świece zapachowe i dekoracyjne

Kontakt

Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

Kategorie

Świece dekoracyjne ESOY

Strona główna » Blog » Świece dekoracyjne ESOY
Jakie one piękne! aż szkoda będzie mi je palić – często słyszymy to o naszych świecach dekoracyjnych od klientów. Świece sojowe z serii Decor od Esoy są wykonywane ręcznie w pięknych i klasycznych kształtach. Stanowią…

Jakie one piękne! aż szkoda będzie mi je palić – często słyszymy to o naszych świecach dekoracyjnych od klientów.

Świece sojowe z serii Decor od Esoy są wykonywane ręcznie w pięknych i klasycznych kształtach. Stanowią doskonałą i unikatową dekorację wnętrz. Świeca są bezzapachowe, wykonane wyłącznie z wegańskiego wosku sojowego oraz naturalnego, bawełnianego knota.

Świece wolnostojące od ESOY mogą stać się nieodłącznym towarzyszem ważnych dla nas okazji. Ozdobią stół podczas uroczystego obiadu, romantycznej kolacji oraz zbudują odświętną atmosferę w każdym wnętrzu.

Odkryj koniecznie całą kolekcję świec sojowych DECOR

Świece sojowe DECOR

Kremowo-biała świeca sojowa w kształcie klasycznej „świecy Bubble” o wymiarach 6x6cm. Ta świeca jest idealnym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby.

Wykonana jest z wegańskiego wosku sojowego i naturalnego, bawełnianego knota. Użyta do produkcji mieszanka wosku sojowego jest bezzapachowa. Niewielka kostka o nietuzinkowej formie, paląca się ciepłym, jasnym płomieniem, równie pięknie prezentować będzie się ustawiona na ozdobnej podstawce, jak i jako wypełnienie stroika czy lampionu. Polecamy trochę się świecą pozachwycać, użytkować jako dekorację, a gdy już będziecie gotowi – koniecznie odpalcie, obiecujemy radość z obu tych etapów.

Jak palić sojowe świece dekoracyjne?

Zawsze używaj podstawki pod świece. Przed każdym odpaleniem świecy przytnij knot na długość około 0,5cm co spowoduje, iż świeca ponownie będzie się palić ładnym płomieniem.

Jednorazowo nie należy palić świecy dłużej niż 1h. Nagromadzony, ciepły wosk może stopić ścianki i doprowadzić do rozlania się.

Zakończ palenie świecy, gdy wosk będzie na wysokości około 1 cm od spodu świecy.

Nie pozostawiaj świecy bez nadzoru!

Świeca ozdobne – Esoy

Szukasz pięknych i funkcjonalnych dodatków do Twojego wnętrza?

Świece dekoracyjne ESOY to ozdoba, która pięknie przystroi sypialnianą komodę, idealnie sprawdzi się również pośród Twoich ulubionych kosmetyków kąpielowych w łazience. Ten delikatny element z pewnością świetnie odnajdzie się w każdym wnętrzu i będzie stanowił genialną kompozycję wraz z innymi dodatkami.

Świece dekoracyjne to jeden z najmodniejszych dodatków do domu tego sezonu – świeczka wygląda niezwykle oryginalnie, a za sprawą swojej budowy tworzy efekt 3D. Intrygujące kształty w połączeniu z delikatnym odcieniem klasyczniej bieli, różu czy turkusowej zieleni tworzy ponadczasową kompozycję.

Będzie idealnym dodatkiem do Twojego mieszkania oraz uroczym prezentem dla kogoś bliskiego. Wolnostojące świece sojowe Esoy dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych.

Podobne artykuły