Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

SOY • Świece zapachowe i dekoracyjne

Kontakt

Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

Kategorie

Świece na Dzień Kobiet – idealny prezent dla niej

Strona główna » Blog » Świece na Dzień Kobiet – idealny prezent dla niej
Dzień Kobiet to święto wszystkich pań, tych bliższych nam, jak i dalszych. W tym dniu chcemy obdarować każdą z nich miłym podarunkiem, by przypomnieć im jak bardzo są dla nas ważne. Naturalne świece zapachowe oraz…

Dzień Kobiet to święto wszystkich pań, tych bliższych nam, jak i dalszych. W tym dniu chcemy obdarować każdą z nich miłym podarunkiem, by przypomnieć im jak bardzo są dla nas ważne. Naturalne świece zapachowe oraz świece z wosku pszczelego od ESOY fantastycznie spełnią się w roli uroczych upominków.

Chyba nie ma kobiety, która byłaby niezadowolona z takiego gestu.

Dlaczego świeca zapachowa jest dobrym prezentem na Dzień Kobiet?

Są kobiety, które nie lubią dostawać kwiatów i wolą praktyczne prezenty, które nie będą leżeć bezużytecznie w szafce. Sojowa świeca zapachowa jest więc doskonałą alternatywą dla bukietów i upominków z kategorii „nie wiedziałem co Ci kupić”. Świece zapachowe ESOY dają wiele możliwości. Taki prezent może wyrażać głębokie uczucia, luźną sympatię lub być namiastką relaksu i przyjemności, których życzymy wszystkim kobietom.

Tym bardziej że nie musisz wręczać upominku osobiście, gdyż możemy wysłać wybraną przez Ciebie świecę podarunkową do rąk własnych dla Twojej wybranki.

Polecane zapachy na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet obchodzony jest na początku marca, a to czas, kiedy w powietrzu czuć już wiosnę. Świeże, owocowe zapachy naszych świec z pewnością będą miłym wstępem do tej pory roku.

Jedną z takich propozycji będzie nasza świeca sojowa ESOY Blackberries Basil czyli świeży aromat bazylii w połączeniu z owocowym zapachem jeżyn zamknięty w czarnym, eleganckim szkle z drewnianą pokrywką. Zapach jest bardzo przyjemny, wiosenno-letni i orzeźwiający.

Świeca sojowa o masie zalewu 200g – czas palenia do 50h

Świeca sojowa dla kobiet ćwiczących jogę i medytację

Podczas sesji jogi lub medytacji przydatne okażą się zapachy świec wpływające na nasze zmysły.

Do tych celów szczególnie polecamy świece sojową Palo Santo o niezwykłych właściwościach i niespotykanym zapachu, według wierzeń pozwala pozbyć się złej energii, oczyszcza umysł i sprzyja kontemplacji. Dlatego wykorzystywane jest do wytwarzania naturalnych kadzideł.

W świecy zapachowej znajdziemy nuty zapachowe Bergamotki, Bursztynu oraz Paczuli. Pierwsze skrzypce gra jednak Palo Santo, czyli zapach stosowany w Ameryce Południowej. Jest wykorzystywany do oczyszczenia pomieszczeń ze złej energii oraz wykazuje działanie kojące.

Sojowa świeca zapachowa o masie zalewu 200g – czas palenia do 50h

Świece zapachowe dla romantycznych kobiet

Ciepłe i otulające zapachy sprawdzą się na romantyczne wieczory we dwoje. Szczególnie polecamy świecę zapachową Glamour, która jest niezwykle zmysłowa. Nasza propozycja to kompozycja nut zapachowych stworzona specjalnie dla kobiet. Znajdziemy w niej nuty zapachowe wanilii, bergamotki, jaśminu i neroli.

Świeca w czarnym szkle Glamour o masie zalewu 200g

Świeca sojowa Esoy Bourbon Vanilla to zmysłowy i wyrazisty zapach bourbonu z subtelną nutą wanilii. Z całą pewnością będzie trafionym prezentem dla naszych pięknych kobiet. Obdarowując swoją ukochaną, możesz pokusić się o miłosne wyznanie, które zostanie uwiecznione na wieczku świecy. Grawer wykonywany jest na wieczku świecy z wielką starannością, dzięki czemu świeca może stać się świetnym upominkiem na Dzień Kobiet.

Świeca sojowa o zapachu wanilii – 200g

Podobne artykuły