Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

SOY • Świece zapachowe i dekoracyjne

Kontakt

Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

Kategorie

Świece z wosku pszczelego. Dlaczego warto je wybrać?

Strona główna » Blog » Świece z wosku pszczelego. Dlaczego warto je wybrać?
Świece z wosku pszczelego Świece z wosku pszczelego to praprzodkowie wszystkich świec. To właśnie z wosku wykonywane były świece przez całe stulecia – aż do wynalezienia parafiny. W tym porównaniu, świeca z wosku pszczelego wygrywa na każdej możliwej płaszczyźnie. Jest bardziej stylowa, zdrowsza i ekologiczna. Wosk…

Świece z wosku pszczelego

Świece z wosku pszczelego to praprzodkowie wszystkich świec. To właśnie z wosku wykonywane były świece przez całe stulecia – aż do wynalezienia parafiny. W tym porównaniu, świeca z wosku pszczelego wygrywa na każdej możliwej płaszczyźnie. Jest bardziej stylowa, zdrowsza i ekologiczna.

Wosk pszczeli i świece z niego wykonywane są z nami od starożytności. Starożytnym i średniowiecznym służyły one głównie do celów rytualnych, gdyż wosk nie tyle co był na wagę złota, co nierzadko był od niego droższy. Pojawienie się parafiny zrewolucjonizowało rynek świec.

Mało kto wie, że parafina jest produktem pochodzącym z ropy naftowej, często także otrzymywanym w sposób syntetyczny. Produktem, który wydziela do atmosfery mnóstwo trujących gazów, a także substancji rakotwórczych.

To wystarczający powód, żeby dla uzyskania pożądanego klimatu przy paleniu świec, przejść na świece z wosku pszczelego.

Zalety wosku pszczelego

Świece z wosku pszczelego oczyszczają powietrze, likwidują nieprzyjemne zapachy (w tym zapach dymu tytoniowego).

Nie bez znaczenia jest także ich działanie jonizujące powietrze. Jony, które wydziela świeca podczas spalania łagodzą także alergie i objawy astmy, działają pozytywnie na górne drogi oddechowe i płuca. Ich zapach działa także uspokajająco i relaksująco, przez co znajdują swoje użycie w aromaterapii.

Świece z wosku pszczelego Esoy

W pełni ekologiczne, przyjazne dla środowiska, roztaczające delikatny aromat miodupoznaj świece z wosku pszczelego Esoy i rozkoszuj się wyjątkowym klimatem w swoim domu. Ciepły płomień i przyjemny blask przyniosą ukojenie zmysłów, a naturalny wosk pozyskiwany z polskich pasiek zapewni komfortową atmosferę – także dla osób wrażliwych i alergików. Palenie świeć woskowych korzystnie wpływa nie tylko na nasz nastrój i samopoczucie, lecz także na koncentrację, dlatego doskonale sprawdzają się zarówno w domowym zaciszu, jak i w biurze.

Świeca, która tworzy aranżację

Zamknięte w eleganckim, szklanym naczyniu świece woskowe o minimalistycznym designie mogą stać się ekskluzywną ozdobą każdego stylowo urządzonego wnętrza.

Ich klasyczna forma, uniwersalna kolorystyka i dystyngowane wzornictwo wpasuje się w dowolną aranżacje, bez względu na to, czy Twoje wnętrza utrzymane są w nowoczesnej czy tradycyjnej estetyce. Świeca w czarnym, białym, brązowym bądź też przezroczystym szkle dopełni wystroju, podkreślając jego charakter i kreując jego wyjątkowe oblicze. Gustowne świece ocieplą surowe wnętrza i wprowadzą specyficzny klimat, dzięki któremu pomieszczenia zyskają domowy wymiar.

W wymarzonym świecie natury

Świece z wosku pszczelego w pierwszej kolejności wybieramy dla siebie, kiedy jednak odkryjemy zapachy, które dobrze się nam kojarzą, chcemy dzielić się nimi z najbliższymi. Bogata i dokładnie przemyślana oferta marki Esoy pozwala odnaleźć świecę, która przeniesie Cię do niezwykłego świata wyobraźni. Odnajdziesz w nim najlepsze wspomnienia, wymarzone sytuacje i miejsca, które chcesz odwiedzić. W okolicznościach, które przepełnia miodowy aromat, łatwo przenieść się w sferę relaksu i odprężenia. Wszystko to sprawia, że świece z wosku pszczelego są idealnym prezentem dla bliskiej osoby.

Świece z wosku pszczelego – jedyny taki pomysł na prezent

Obdaruj szczególne dla Ciebie osoby unikatowym prezentem, którym sprawisz im radość. Postaw na świecie z wosku pszczelego Esoy i podziel się tym, co najlepsze. Wysokiej klasy świece od polskiego producenta sprawią radość miłośnikom jakościowych dodatków, ale też idealnie sprawdzą się do rozpoczęcia przygody z paleniem naturalnych świec. Delikatny aromat i ekologiczne składniki krok po kroku wprowadzą w codzienny rytuał, który pomoże zachować pogodę ducha i odstresować się po wymagającym dniu. Słodki zapach i oczyszczające powietrze właściwości działają relaksująco i ułatwiają zasypianie.

Świece dopracowane w każdym detalu

Świece marki Esoy wytwarzane są ręcznie z wysokiej jakości wosku, przy zachowaniu najwyższej staranności. Wosk bez dodatków chemicznych jest przyjazny dla środowiska, a wykonane z niego świeczki są bezpieczne nawet dla dzieci czy zwierząt. Świece z wosku pszczelego odświeżają i jonizują powietrze, a ponieważ spalają się bezdymowo, nie uwalniają żadnych szkodliwych substancji. W asortymencie naszego sklepu znajdują się świece z niewybielanego wosku, co tłumaczy ich specyficzny, miodowy kolor. Wszystkie nasze świece dostarczamy w ekologicznych opakowaniach, które wykonywane są na nasze specjalne zamówienie.

Podobne artykuły