Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

SOY • Świece zapachowe i dekoracyjne

Kontakt

Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

Kategorie

Personalizowane upominki firmowe

Strona główna » Blog » Personalizowane upominki firmowe
Personalizowane upominki firmowe Wręczanie świątecznych upominków w relacjach biznesowych to już długa tradycja. Właściwie dobrany prezent stanowi pewnego rodzaju formę uznania oraz podziękowania za dotychczasową współpracę. Dla wielu przedsiębiorców jest to również okazja do ocieplenia…

Personalizowane upominki firmowe

Wręczanie świątecznych upominków w relacjach biznesowych to już długa tradycja. Właściwie dobrany prezent stanowi pewnego rodzaju formę uznania oraz podziękowania za dotychczasową współpracę. Dla wielu przedsiębiorców jest to również okazja do ocieplenia relacji pomiędzy organizacjami.

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, przeanalizuj swoją relację z danych Klientem. Zastanów się nad tym, jak dużo wiesz o nim samym, a także o zwyczajach panujących w jego firmie. Pamiętaj, że im mniej zażyła i bardziej oficjalna relacja, tym prezent powinien być bardziej uniwersalny i elegancki. Nie próbuj na siłę zaskakiwać Klienta, ponieważ może to zostać źle odebrane.

Pomysł na prezent świąteczny dla firm

Oto elegancki, a jednocześnie kreatywny pomysł na prezent świąteczny. Świeca zapachowa kojarzy się miło, ponieważ w pewnym sensie wpływa na uczucie relaksu i odprężenia. Taki prezent z pewnością przypadnie do gustu kobiecie, choć niejeden mężczyzna doceni również ten gest. Szczególnie jeżeli zamienimy ją w personalizowany podarunek.

Proponujemy Wam grawerowane świece zapachowe z logiem firmowym na wieczku świecy. Grawer wykonywany jest z wielką starannością, dzięki czemu świeca może stać się świetnym upominkiem dla Waszych klientów. Świeczki zapachowe Esoy wykonywane są z naturalnego wosku sojowego, a w samym ich sercu znajdują się ekologiczne knoty, co oznacza, że są bezpieczne również dla dzieci i kobiet w ciąży.

Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe umożliwia tworzenie wzorów i tekstów niemal w każdym materiale. Metoda znakowania grawerem laserowym jest bardzo popularna. Za jej sprawą przedmiotem z grawerem może stać się prawie wszystko. Grawerunek w drewnie jak i metalu daje wyjątkowy efekt wizualny — wykorzystuje piękno naturalnego koloru oraz ukazuje prawdziwy potencjał tego materiału. Na różnych rodzajach drewna grawer wygląda nieco inaczej. Każde drewno ma odmienną strukturę, specyficzny odcień oraz swoją twardość, co wpływa na efekt końcowy grawerowania. W naszej pracowni jesteśmy w stanie wykonać grawer na każdym gatunku drewna o zróżnicowanej fakturze.

Przykładowe realizacje grawerowanych upominków

Grawerunek wykonany na stalowym wieczku świecy sojowej
Logo firmowe
Efekt końcowy – Logo firmowe na wieczku świecy
Grawerunek wykonany na czarnym drewnianym wieczku świecy sojowej
Logo firmowe
Efekt końcowy – Logo firmowe na wieczku świecy
Grawerunek wykonany na drewnianym wieczku świecy z wosku pszczelego
Logo firmowe
Efekt końcowy – Logo firmowe na wieczku świecy
Inne realizaje grawerowanych upominków
Podobne artykuły