Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

SOY • Świece zapachowe i dekoracyjne

Kontakt

Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

Kategorie

Ekskluzywne świece w szkle

Strona główna » Blog » Ekskluzywne świece w szkle
Świece w białym szkle Wykonywane ręcznie świece sojowe Esoy, stworzą wyjątkową całość w Twoim domu w zależności od koloru szkła, które wybierzemy. Wraz z innymi barwami w swoim wnętrzu, możesz stworzyć niezwykłą, klimatyczną i oryginalną…

Świece w białym szkle

Wykonywane ręcznie świece sojowe Esoy, stworzą wyjątkową całość w Twoim domu w zależności od koloru szkła, które wybierzemy. Wraz z innymi barwami w swoim wnętrzu, możesz stworzyć niezwykłą, klimatyczną i oryginalną aranżację.

Jeśli zależy nam na przytulnym, łagodnym wnętrzu wzbogaconym o ciepłe barwy – świeca w białym matowym szkle będzie idealnym wyborem. Delikatna, przyjemna dla oka biel, stworzy udane zestawienia kolorystyczne z wieloma barwami i świetnie odnajdzie się w każdym pomieszczeniu. Biały kolor kojarzy się ze spokojem, relaksem, a także radością i orzeźwieniem. Dlatego ekskluzywna świeca w białym matowym szkle doda pomieszczeniu lekkości i radości.

Świeca w szkle bezbarwnym

Świeca w szkle bezbarwnym we wnętrzach ma inne, trudne do przecenienia zalety, nie jest ani zimna, ani zbyt ciepła, a także nie nudzi się szybko.

Sojowe świece zapachowe w szkle bezbarwnym marki Esoy są uniwersalne. Można ich więc użyć w przestronnych oraz w małych wnętrzach, niezależnie od stylu pomieszczenia. Odnajdą się zarówno w klasycznym salonie, jak i w eleganckiej sypialni, a także w nowoczesnej kuchni lub łazience. W każdym pomieszczeniu i aranżacji będą wyglądały znakomicie.

Original price was: 55,00 zł.Current price is: 39,00 zł.

Original price was: 55,00 zł.Current price is: 39,00 zł.

Original price was: 55,00 zł.Current price is: 39,00 zł.

Świece zapachowe w czarnym szkle

Świece zapachowe w czarnym matowe szkle marki Esoy to silny, akcentujący kolor, doskonały wybór dla odważnych, którzy chcą ożywić wnętrza i sprawić, że neutralne aranżacje zyskają zupełnie nowy charakter. Czarne elementy doskonale skomponują się z klasycznym czy eleganckim wystrojem wnętrza.

Otocz się poczuciem wewnętrznego spokoju za każdym razem, gdy zapalasz świecę zapachową Esoy, która tworzy kojącą i uspokajającą atmosferę, a jej naturalny i stylowy wygląd doskonale wkomponuje się w wystrój Twojego domu.

Podobne artykuły