Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

SOY • Świece zapachowe i dekoracyjne

Kontakt

Esoy - Świece sojowe - Świece zapachowe - Świece naturalne - Świece eleganckie

Kategorie

Drewniane dekoracje

Strona główna » Blog » Drewniane dekoracje
Poszerzamy naszą ofertę o nowe propozycje. Do asortymentu naszego sklepu internetowego dołączą stylowe, drewniane tabliczki z napisami oraz grafikami wybranymi przez Klienta. Wszystkie proponowane przez nas elementy dekoracyjne są wykonywane ręcznie.

Drewniane dekoracje – nowości w sklepie

Obserwując wszelkie nowiny z branży wnętrzarskiej, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o nowe propozycje. Do asortymentu naszego sklepu internetowego dołączą stylowe, drewniane tabliczki z napisami oraz grafikami wybranymi przez Klienta. Wszystkie proponowane przez nas elementy dekoracyjne są wykonywane ręcznie.

To cudowne produkty, dzięki którym możliwe jest ozdobienie niemalże każdej przestrzeni. Dodanie tego spersonalizowanego akcentu to świetny sposób, aby Twoi klienci lub bliscy poczuli się wyjątkowo.

Oferujemy wersje tworzone na specjalne zamówienie – Klient może sam wybrać czcionkę i wielkość zamówionego napisu, który zostanie wygrawerowany na drewnianym elemencie.

Grawerowane laserowo i wykończone w wysokim standardzie będą ozdobą każdego ważnego wydarzenia. Te dekoracyjne, drewniane tabliczki w stylu rustykalnym będą idealną ozdobą stołu weselnego, dziecięcego lub imprezowego.

Drewniane tabliczki można przykleić do ściany lub użyć jako tabliczki do zdjęć. Jest to obecnie bardzo modny trend wśród rodziców swoich maluchów. Zdjęcia wykonywane co miesiąc lub podczas ważnych dla nas dni z tabliczką obok staną się naprawdę niezapomniane. Taka drewniana tabliczka z personalizowanym napisem posłuży nam jako pamiątka na wiele lat, można je także przekazać naszym dzieciom.

Osobom, które są fanami danych zespołów, gier czy aktorów można wręczyć takie pamiątkowe tabliczki z logo zespołu czy nazwą danej gry – na pewno bardzo się ucieszą.

Oczywiście będziemy się rozwijać w sposobach grawerowania i z czasem chcemy Was zaskakiwać coraz to nowszymi odmianami grawerunków na różnych formach i teksturach.

W kolejnej części artykułu, który ukaże się niebawem przedstawimy kolejne pomysłu na wykorzystanie personalizowanych grawerunków.

Podobne artykuły